b.partAV zaprasza na nową stronę internetową

b.partAV zaprasza na nową stronę internetową

b.partAV otwiera nowy rozdział w relacjach z klientami, partnerami handlowymi, oraz firmą BIAMP Systems, prezentując nową stronę internetową www.bpartav.pl. b.partAV został wydzielony w ramach Konsbud Audio Group i powstał z przekształcenia Apart Audio Polska. Skupia się na dostarczaniu rozwiązań nagłośnieniowych, audiowizualnych i multimedialnych. W ofercie b.partAV znajdują się produkty amerykańskiej firmy BIAMP, dedykowane dla firm i korporacji, hoteli, sklepów, restauracji, szkół i uczelni, służby zdrowia, instytucji administracji państwowej, lotnisk i wielu innych.

„Wraz z rozwojem naszej firmy postanowiliśmy zaktualizować stronę internetową, tak by była maksymalnie intuicyjna i przejrzysta oraz dostosowana do urządzeń mobilnych. Produkty znajdujące się w ofercie firmy podzielone są na poszczególne kategorie. Dla ułatwienia nawigacji naszym klientom i współpracującym firmom integracyjnym AV, można je filtrować zarówno według klucza produktowego, jak i według nazwy serii. Dodatkowo – dla naszych partnerów handlowych  – stworzyliśmy Strefę Dealera, w której po zalogowaniu będą mogli pobierać niezbędne materiały i w prosty sposób komunikować się z nami” – mówi Jarek Kierkowski, Dyrektor Handlowy Grupy.

Jak powiedział nam Marek Lewanty, Vertical Market Manager: „W b.partAV najważniejsza jest satysfakcja klientów i użytkowników sprzętu BIAMP. Wraz z naszymi partnerami – najlepszymi firmami integracyjnymi zajmującymi się technologią AV i multimediów –  staramy się dbać zarówno o optymalizację kosztów, bezpieczeństwo technologiczne proponowanych systemów, ale również o najwyższą jakość dźwięku i obrazu oraz funkcjonalność naszych instalacji. W ofercie produktowej b.partAV znajduje się ponad 1500 produktów, które zaspokoją Państwa potrzeby zarówno w kameralnych aplikacjach, jak i w rozbudowanych kompleksach. Dzięki różnorodnej ofercie produktowej dostarczamy i integrujemy wszystkie elementy niezbędne do instalacji systemów nagłośnienia, DSO, systemów konferencyjnych i AV oraz unikalnych rozwiązań zwiększających komfort pracy oraz poziom dyskrecji poprzez systemy maskowania dźwiękiem.

Anna Kawecka, Marketing Manager: „b.partAV współpracuje z siecią partnerów w całej Polsce, którzy dopasowują projekt do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wśród klientów końcowych, którzy zaufali rozwiązaniom Biamp, znajdują się zarówno niewielkie podmioty jak i duże korporacje – a rynek wertykalny obejmuje właściwie cały przekrój różnych sektorów gospodarki: restauracje, hotele, biura, uczelnie, fabryki przemysłowe które od lat korzystają z w pełni zintegrowanych rozwiązań BIAMP. Dziś BIAMP posiadając w swoim portfolio produkty Biamp, Apart, Community, Cambridge Sound Management, Modena (HRT), Devio, oraz będąc certyfikowanym partnerem Microsoft Teams, Google, Zoom itd. staje się jednym z liderów branży AV oraz rynku Unified Communication. Zapraszamy do obejrzenia naszych referencji. Mamy nadzieję że będą one inspiracją dla nowych użytkowników systemów BIAMP”.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej, na której można zapoznać się z całą ofertą b.partAV i skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji: www.bpartav.pl

FB: https://www.facebook.com/bpartav
LinkedIn: https://bit.ly/3hxlG3e

Podziel się!