Aviom A360 personal mixer

Aviom A360 personal mixer

Nowy system odsłuchu personalnego Aviom A360 pozwala na uzyskanie wyższego poziomu kontroli, wydajności i jakości odsłuchu na scenie i w studio.

Nowy system odsłuchu personalnego Aviom A360 pozwala na uzyskanie wyższego poziomu kontroli, wydajności i jakości odsłuchu na scenie i w studio. Ze zwiększoną ilością kanałów, nowymi funkcjami i interfejsem użytkownika znanym z poprzednich wersji systemów Aviom, nowy A360 pozwoli Ci usłyszeć lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Zaawansowany 36-kanałowy silnik miksujący
 • Konfigurowalny układ kanałów
 • Kontrola poziomu głośności, wysyłki pogłosu, i barwy
 • Regulacja szerokości panoramy
 • Kanał Dual Profile
 • Prosta regulacja poziomu dźwięku ambientowego
 • Cztery przyciski błyskawicznego przywołania ustawień, plus 16 standardowych presetów
 • Regulacja konturu, oraz poziomu niskich i wysokich częstotliwości dla całego miksu
 • Wyjścia miksu stereo na złączach Jack 1/4″i 1/8″, wyjście mono na złączu XLR
 • Eksportowanie ustawień na nośniki USB
 • Zoptymalizowany pod kątem odsłuchów dousznych

Przegląd ciekawych funkcji A360:

Więcej kanałów

A360 jest wyposażony w zaawansowany 36-kanałowy silnik miksujący.
Pozwala on na wykorzystanie w systemie 16 sygnałów stereo lub mono, kanału Dual Profile w trybie mono lub stereo i do dwóch mikrofonów ambientowych.

Sygnał stereo w każdym kanale

Każdy kanał A360 może być kanałem mono albo stereo – co znaczy że nie ma potrzeby rezygnowania z przestrzennego dźwięku, aby uzyskać większą liczbę kanałów miksera osobistego. Każde źródło może być odsłuchiwane w trybie stereo bez utraty dodatkowej przestrzeni pulpitu. Dzięki temu każde źródło osiąga najlepsze możliwe brzmienie, wpływając na jakość i złożoność całego miksu.

Zaawansowana regulacja panoramy

A360 daje większe możliwości kontroli obrazu stereo miksu. Posiada on regulator panoramy o wysokiej rozdzielczości dla sygnałów mono, a dla kanałów stereo innowacyjne rozwiązanie w postaci regulacji szerokości panoramy. Każde źródło może być precyzyjnie umieszczone w przestrzeni miksu, bez utraty najmniejszego szczegółu.

Kontrola poziomu głośności, wysyłki pogłosu i barwy

Poza kontrolą panoramy, A360 daje użytkownikowi kontrolę nad poziomem głośności każdego kanału, jak i barwy i poziomu pogłosu. Większy zakres kontroli to szybki i prosty przepis na udany miks.

Kanał Dual Profile

Innowacyjny kanał Dual Profile może być użyty jako siedemnasta para stereo, miks mono stereofonicznego kanału lub klon kanału mono. W prostych słowach, kanał Dual Profile przechowuje w pamięci zestaw ustawień przypisanego kanału, pozwalając na szybkie przywołanie konfiguracji poziomu głośności, barwy, panoramy i pogłosu bez wpływania na pozostałe kanały.

One-Touch Ambience

A360 pozwala na efektywne korzystanie z mikrofonów ambientowych. Można je w prosty sposób dodawać i usuwać z miksu, stosownie do sytuacji na scenie. Mikser A360 posiada sekcję dedykowaną wyłącznie do odsłuchu ambientowego, dzięki temu niezależnie czy użyjemy mikrofonów wbudowanych do interfejsu, czy włączymy do systemu zewnętrzne mikrofony, nie tracimy żadnych kanałów miksera.

Konfigurowalny układ kanałów

Każdy pulpit A360 może pracować na dowolnym z 64 sygnałów w systemie. Można skonfigurować pulpit perkusisty, aby zawierał w większości kanały perkusyjne, a wokalistom jedynie mikrofony wokalowe i resztę zespołu. Tego typu ustawienia nigdy nie były prostsze!

Błyskawiczne przywołanie ustawień

W pulpicie A360 można zapisać do 16 presetów. Poza tym można przypisać ustawienia do czterech przycisków Instant Mix Recalls™, dających szybki dostęp do właściwych ustawień miksu.

Regulacja barwy i prezencji dla całego miksu

Trójpasmowy regulator barwy dla sumy pozwala na błyskawiczne dopasowanie brzmienia wyjścia A360 do preferencji użytkownika. Interesującym rozwiązaniem jest nowy regulator Enhance™, który kontroluje podbicie skrajów pasma akustycznego, po to aby wyciągnąć maksimum z podłączonego zestawu IEM.

Wyjście Mono

Dodatkowo poza stereofonicznymi wyjściami Jack w formatach1/4″ i1/8″, A360 posiada wyjście mono na złączu XLR, z dedykowanym kontrolerem głośności. Za jego pomocą w prosty sposób można podłączyć aktywny monitor sceniczny, bądź urządzenia typu Bass Shaker/ Buttkickers.

Eksportowanie ustawień na nośniki USB

Gniazdo USB umieszczone z tyłu urządzenia pozwala na zapisanie kopii zapasowej na nośniku, celem zabezpieczenia przed usunięciem, albo wpisania w inny mikser.

Podziel się!