Audio-Technica przedstawia jednostkę tłumaczeniową dla systemu ATUC-50

Audio-Technica przedstawia jednostkę tłumaczeniową dla systemu ATUC-50

Audio-Technica rozszerzyła funkcjonalność cyfrowego system dyskusyjnego ATUC-50 dzięki wprowadzeniu jednostki ATUC-50INT, stworzonej specjalnie do tłumaczeń symultanicznych. Jednostka jest łatwa w użyciu i pozwala na tłumaczenie na maksymalnie 3 języki jednocześnie. ATUC-50INT może być z łatwością obsługiwany i sterowany przez tłumacza – pozwala na to intuicyjne oprogramowanie.

Panel kontrolny jednostki umożliwia szybką regulację poziomu głośności na wyjściu słuchawkowym oraz wybór języka źródłowego i języków tłumaczeń. Uczestnicy dyskusji mogą wybierać pomiędzy trzema kanałami tłumaczeń na jednostkach dyskusyjnych lub tłumaczenia mogą być przesyłane przez jednostkę kontrolną ATUC-50CU do istniejącego bezprzewodowego systemu dystrybucji. Istnieje też możliwość rejestracji dyskusji prowadzonej w kilku językach przy użyciu wbudowanego czterokanałowego rejestratora.

ATUC-50INT jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dwu- lub trzyjęzycznych dyskusji i aplikacji gdzie relacja jakości do ceny jest  istotna. Ten model będzie prezentowany po raz pierwszy na targach ISE w lutym 2017.

Podziel się!