Audio-Technica przedstawia hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów AT2040

Audio-Technica przedstawia hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów AT2040

Audio-Technica, wiodący innowator i producent sprzętu audio od niemal 60 lat, przedstawia nowy, hiperkardioidalny, dynamiczny mikrofon podcastowy AT2040. Zainspirowany wydajnością uznanego wielkomembranowego dynamicznego mikrofonu broadcastowego Audio-Technica BP40, AT2040 zapewnia profesjonalną jakość dźwięku i reprodukcję głosu specjalnie dla podcasterów i innych twórców treści, w przystępnej cenie.

AT2040 posiada stylową, wytrzymałą i całkowicie metalową konstrukcję. Zapewnia niezawodną jakość dźwięku, uwalniając użytkownika od problemu z uwydatnionymi „pop-ami” (zgłoskami wybuchowymi). Zintegrowany uchwyt przeciwwstrząsowy minimalizuje przenoszenie hałasu, wstrząsów czy wibracji. Zapewniając doskonałą izolację głosu, wiele mikrofonów AT2040 może być bez problemu używanych w bliskiej od siebie odległości, więc prowadzenie wywiadów podcastowych będzie wymagało minimalnej edycji w postprodukcji. Konfiguracja jest szybka i łatwa dzięki wyjściu XLR, które pozwala na podłączenie mikrofonu do profesjonalnego sprzętu nadawczego lub interfejsów dla komputerów Mac i PC. Dynamiczna konstrukcja zapewnia profesjonalne, ciepłe brzmienie głosu.

Duża membrana mikrofonu pozwala na uzyskanie naturalnego dźwięku. Specjalna, wbudowana osłona (połączenie piankowej siatki i pop filtra nonwoven) w połączeniu z hiperkardioidalną charakterystyką tworzą pop filtr, który redukuje zewnętrzne hałasy.

Wyjście XLR AT2040 można podłączyć za pomocą standardowego pojedynczego kabla do typowego wejścia mikrofonowego XLR wbudowanego w szeroką gamę urządzeń audio: interfejsy USB, rejestratory czy profesjonalne konsole mikserskie. Wraz z mikrofonem dostarczany jest uchwyt do statywu, gwint 5/8″-27 na 3/8″-16 oraz miękki pokrowiec ochronny.

Mikrofony Audio-Technica stały się w ostatnich latach popularne wśród streamerów, YouTuberów i innych twórców treści, ale wcześniej firma nie oferowała dynamicznego mikrofonu hiperkardioidalnego tak precyzyjnie dostosowanego do potrzeb podcasterów. AT2040 pomoże podnieść poziom jakości Twojej produkcji.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę: https://marki.konsbud-audio.pl/audio-technica

Od 60 lat Audio Technika jest firmą znaną z projektowania i produkcji mikrofonów, mikrofonów bezprzewodowych, słuchawek, mikserów i gramofonów.

, ,
Podziel się!