Artykuł: 35 lat Konsbud Audio

Artykuł: 35 lat Konsbud Audio

W tym roku nasza firma obchodzi 35-lecie. W czerwcowym wydaniu magazynu Muzyka i Technologia znajdziecie bardzo obszerny i ciekawy artykuł o naszej działalności, markach, które mamy w dystrybucji, ludziach, przeczytacie wiele wypowiedzi przedstawicieli naszych dostawców, pracowników oraz partnerów i klientów.

Tekst: Marcin Ziniak i Dariusz Mazurowski.

“Na polskim rynku audio działa dziś wiele firm z długą tradycją, które istotnie wpłynęły na rozwój tej branży – choćby poprzez wprowadzenie do naszego kraju wielu światowych marek. Do najbardziej zasłużonych należy mający siedzibę w Warszawie i kierowany przez prezes zarządu, Agnieszkę Pyrich – Konsbud Audio. Przedsiębiorstwo swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę, jest nie tylko jednym z pionierów, ale także należy do najprężniej działających i najważniejszych rodzimych firm. Obecnie Konsbud Audio liczy 70 osób – wysokiej klasy specjalistów w swojej branży.
Firma została założona w maju 1989 roku i początkowo skupiła się na imporcie i dystrybucji instrumentów muzycznych. A rynek wyglądał wówczas zupełnie inaczej i można powiedzieć, że wiele rzeczy trzeba było robić w nowej rzeczywistości po raz pierwszy. (…)”

Podziel się!