Apart Audio – nowa marka w naszej dystrybucji

Apart Audio – nowa marka w naszej dystrybucji

Z przyjemnością informujemy, że od 25 czerwca 2014 roku jesteśmy autoryzowanym generalnym przedstawicielem  Apart Audio na terenie Polski. Apart Audio jest marką należącą do belgijskiej firmy Audioprof NV, założonej w 1992 roku.  Firma może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny. Apart Audio zostało założone przez instalatorów i dla instalatorów, dlatego dobrze zna potrzeby swoich Klientów.

W ofercie firmy znajdziemy kompletne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie różnorodnych instalacji nagłośnieniowych – od małego sklepu, baru czy restauracji po baseny, studia fitness, kościoły, campingi czy duże sale audytoryjne. Firma dostarcza urządzenia do instalacji 100-woltowych jak i niskoomowych. Zaczynając od głośników do zabudowy, głośników gabinetowych, projektorów dźwięku, poprzez elektronikę – matryce, wzmacniacze, wielostrefowe wzmacniacze miksujące, stacje przywoławcze po sterowniki i akcesoria. Apart Audio zapewnia wszystkie niezbędne elementy kompletnej instalacji audio. Warto dodać, że wszystkie produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta i wyróżniają się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Konsbud Audio, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku profesjonalnych urządzeń audio, jest stabilnym, solidnym i przewidywalnym partnerem. Zapewnia wsparcie techniczne, dostępność produktów, szybką dostawę, a przede wszystkim otwartość na potrzeby Klienta, co leży u podstaw wspólnego sukcesu.

Zapraszamy na stronę internetową https://bpartav.pl/

Podziel się!