Allen Heath rozszerza ofertę instalacyjną o nowe wersje oprogramowania

Allen Heath rozszerza ofertę instalacyjną o nowe wersje oprogramowania

Seria procesorów audio AHM została zaktualizowana do nowej wersji oprogramowania V1.4. Nowa wersja posiada funkcje łączenia i dzielenia pomieszczeń, zarządzania głośnością i wyboru źródeł za pomocą kontrolerów IP Allen & Heath zasilanych przez PoE, GPIO lub urządzeń innych producentów za pośrednictwem protokołu TCP.

Inne nowe funkcje AHM V1.4 obejmują ulepszony procesing, obecność sygnału na poszczególnych kanałach wyświetlaną na panelach przednich AHM-16 i AHM-32 oraz usprawnienia w System Manager, zapewniające szybsze i bardziej intuicyjne programowanie.

Aplikacja Allen & Heath Custom Control również została zaktualizowana do wersji 1.4 oferując funkcję łączenia pomieszczeń za pomocą intuicyjnego panelu WYSIWYG.

Samantha Potter, Manager Commercial Audio w Allen & Heath USA:

“Nasze rozwiązania instalacyjne są powszechnie chwalone za łatwość obsługi i skalowalność. Funkcja łączenia pomieszczeń w AHM V1.4 i nowy DX Expander idą jeszcze dalej w tym kierunku i powstały w 100% dzięki opiniom klientów.

Teraz możesz zmieniać układy pomieszczeń za naciśnięciem jednego przycisku, przy niemal zerowym czasie konfiguracji, jednocześnie dodając wbudowane wejścia/wyjścia AHM-16 lub dystrybuując 8 ekspanderów na hubie, aby w pełni wykorzystać potencjał AHM-64”.

POBIERZ AHM V1.4

Przeczytaj o DX Expander: http://www.konsbud-audio.pl/aktualnosci/allenheath-rozszerzyl-oferte-instalacyjna-o-ekspander-dx88-p

Podziel się!