Allen & Heath dLive w firmie Forte Acoustic

Allen & Heath dLive w firmie Forte Acoustic

Forte Acoustic, firma działająca w okolicach Malborka, kupiła niedawno system dLive składający się z powierzchni S5000 i MixRacka DM48. System mikserski jest używany jako konsoleta FOH. Wśród zrealizowanych na konsolecie imprez znajdują się m.in. Targi Staropolskie, Open Air Day w Malborku oraz liczne koncerty, wśród nich występ Katarzyny Groniec.

Właściciel Forte Acoustic, Sebastian Branecki, od lat pracuje na mikserach Allen & Heath, do tej pory ma w firmie analogowy ML5000. „Kupiłem dLive’a ze względu na trzy rzeczy – brzmienie, konfigurację i riderowość. Bardzo podoba mi się to, że system jest otwarty, nie ma czegoś takiego jak wejście-wyjście, większość parametrów można przypisać sobie dokładnie tak, jak się chce. Ważnym argumentem, który zdecydował o zakupie dLive’a było to, że jest to stół riderowy, a więc nie musimy się obawiać o to, czy spełni oczekiwania realizatorów i artystów”.

Allen & Heath dLive w ostatnich miesiącach trafił do kolejnych firm nagłośnieniowych, co sprawiło, że wielu realizatorów wpisało go do swojego ridera. Wśród wydarzeń, podczas których dLive pełnił rolę konsolety FOH lub MON znajdziemy The World Games, koncerty Kayah i Bregovic, Golec uOrkiestra, Hunter, Mitch & Mitch, koncerty muzyki jazzowej i klasycznej, a także realizacje telewizyjne – m.in. The Voice Of Poland.

Podziel się!