ALLEN & HEATH – DANTE I/O DLA WSZYSTKICH KONSOLET

ALLEN & HEATH – DANTE I/O DLA WSZYSTKICH KONSOLET

Uznane ekspandery Dante I/O firmy Allen & Heath mogą być teraz używane w dowolnej sieci audio Dante, dzięki aplikacji DT Preamp Control.

Bezpłatna aplikacja, kompatybilna z Windows i macOS, umożliwia sterowanie wieloma ekspanderami DT168 i DT164-W podłączonymi do cyfrowych mikserów wyposażonych w Dante i systemów zarządzania dźwiękiem, zapewniając uznany dźwięk przedwzmacniaczy Allen & Heath i najlepszą w swojej klasie konwersję 96 kHz, pozwalając na poszerzenie istniejących systemów podczas koncertów, transmisji, w instalacjach i studiach nagrań.

Przenośny DT168 z uchwytem transportowym i  montowany na ścianie DT164-W stanowią idealne rozwiązanie dla sieci rozproszonych, w których wymagana jest duża liczba kanałów Dante lub I/O AES67. Kabel zasilający IEC lub DC dla DT164-W sprawiają, że nadaje się on szczególnie do montażu ściennego i w kieszeniach scenicznych w stałych instalacjach.

„Od czasu wprowadzenia ekspanderów na rynek otrzymaliśmy wiele próśb o to, by były kompatybilne z systemami innych marek” – mówi Martijn Verkerk, kierownik ds. marketingu technicznego w Allen & Heath. „Domy modlitwy, kampusy uniwersyteckie i sceny wykazały zainteresowanie wdrożeniem naszych rozwiązań Dante wraz z ich istniejącym systemem audio, a DT Preamp Control to umożliwia”.

Podziel się!