Jesteś tutaj

ALLEN & HEATH QU ROAD SHOW

28.04.14

Zapraszamy na prezentacje mikserów cyfrowych z serii QU, które w maju będą się odbywały w sklepach, z którymi współpracujemy na terenie całej Polski. W dniu prezentacji w  godzinach otwarcia sklepu będzie można przetestować sprzęty i uzyskać informacje na temat mikserów QU-16 i QU-24. Prezentacje są bezpłatne i otwarte dla wszystkich (nie należy się zapisywać).

PROMOCJA! W czasie prezentacji będzie można zakupić miksery QU w promocyjnej cenie – o szczegóły należy pytać w sklepie.

GRATIS!
Do każdego zakupionego QU-16 po przesłaniu do Konsbud Audio kuponu promocyjnego i kopii faktury lub paragonu ze sklepów biorących udział w akcji  z datą zakupu 7 maja – 21 czerwca klient otrzyma słuchawki Audio-Technica ATH-M40X w prezencie.
Do każdego zakupionego QU-24 po przesłaniu do Konsbud Audio kuponu promocyjnego i kopii faktury lub paragonu ze sklepów biorących udział w akcji  z datą zakupu 7 maja – 21 czerwca klient otrzyma w prezencie słuchawki Audio-Technica ATH-M50RD w limitowanej wersji czerwonej.
Kupony wraz z kopią faktury lub paragonu należy wysyłać w terminie do 30 czerwca 2014 r. na adres: Konsbud Audio Sp. z o.o., ul. Gajdy 24, 02-878 Warszawa.

Terminy i miejsca prezentacji:
7 maja – Będzin, Lighting Center
8 maja – Wrocław, M. Ostrowski
13 maja – Łódź, Guitar Center
14 maja – Poznań, Music Store
15 maja – Bydgoszcz, Canto
16 maja – Szczecin, Fan
20 maja – Kielce, Vanax
21 maja – Tarnobrzeg, Czak Music
22 maja – Kraków, Skład Muzyczny
26 maja – Lublin, Magnus
27 maja – Siedlce, Midi
28 maja – Białystok, DSA Scenotechnika
29 maja – Warszawa, Pasja

 

Galeria: 

Produkty