Aktualizacja oprogramowania dla konsolet AURUS i CRESCENDO

Aktualizacja oprogramowania dla konsolet AURUS i CRESCENDO

Niemiecka firma Stage Tec zaprezentowała w lutym najnowszą wersję oprogramowania 4.4.1, które zawiera nowe funkcjonalności szczególnie interesujące dla użytkowników mikserów AURUS.

Nowe oprogramowanie umożliwia korzystanie z mierników i limiterów true peak w konsoletach AURUS z kartami DSP RMDQ. Pomiary są dokonywane z 8-krotnym oversamplingiem, dzięki czemu możliwa jest precyzyjna kontrola sygnału, który jest poddawany obróbce. Limitery i mierniki true peak są dostępne we wszystkich typach kanałów.

W wersji 4.4.1 oprogramowania wprowadzono również inne ulepszenia dla użytkowników systemów AURUS i CRESCENDO. Konfiguracja kanału może zostać zapisana jako template i wykorzystywana przy tworzeniu nowych projektów. Odświeżony został również programowy interfejs użytkownika. Wraz z nowym oprogramowaniem użytkownicy stołów miksujących AURUS mogą korzystać z rozszerzonej funkcjonalności automatyki opartej na Time Code.

AURUS, flagowa konsoleta Stage Tec została po raz pierwszy zaprezentowana w 2002 roku i od tego czasu jest nieustannie rozwijana i udoskonalana. Obecnie w sprzedaży jest już jej czwarta generacja. Od zaawansowanych funkcji sterowania, poprzez inteligentne algorytmy edycji audio, do integracji z systemami i urządzeniami innych producentów – każda z nowo publikowanych wersji oprogramowania wnosi nową funkcjonalność w celu zaspokajania nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb klientów z branży radiowo-telewizyjnej, teatralnej i studyjnej.

W ostatniej aktualizacji oprogramowania wprowadzono:

-możliwość konfiguracji limiterar true peak w kanałach z poziomu konsolety, panoramę, korektor i limiter true peak,

-indywidualną konfigurację kanału dla wszystkich typów kanałów

-konfigurację kanałów projektu

, , , ,
Podziel się!