35 lat d&b audiotechnik

35 lat d&b audiotechnik

Firma d&b dzisiaj by nie istniała w tej postaci, gdyby nie wyjątkowe połączenie trzech elementów: obsesji, nieszablonowości i wytrwałości. To one sprawiają, że duch pioniera z czasów, kiedy firma zaczynała jest nadal obecny wśród nieustannie rosnącej społeczności użytkowników d&b.

W ciągu 35 lat firma d&b rozwijała się wraz ze swoimi klientami i użytkownikami: jest bardziej dojrzała, ale nie mniej oryginalna i pełna zasobów energii do tworzenia nowych rozwiązań, które nadal będą zmieniać oblicze świata dźwięku. Kampania z okazji rocznicy, zatytułowana „I am 35”, jest jak album z rodzinnymi zdjęciami, który opowiada jak to jest być częścią większej całości.

Ten trzydziesty piąty rok był do tej pory pełen wyzwań, dzięki którym udało nam się wprowadzić trzy nowości. Wtyczka QSC Q-SYS jest już gotowa, aby polepszać zdolność do współpracy instalowanych na stałe urządzeń d&b. Interfejs dla sieci audio DS10 pozwala na bezproblemowe podłączanie urządzeń pracujących w sieci Dante do wzmacniaczy d&b, zarówno w instalacjach, jak i podczas koncertów. NoizeCalc z kolei pozwoli na rozwiązanie problemu przeszkadzającego hałasu, emitowanego podczas festiwali i koncertów.

Dziękujemy wszystkim za tworzenie historii d&b każdego dnia.

,
Podziel się!