20 lat d&b audiotechnik w Polsce

20 lat d&b audiotechnik w Polsce

20 lat d&b audiotechnik w Polsce 

31 grudnia 2023 roku upłynęło dokładnie 20 lat odkąd d&b audiotechnik zawitało do Polski, zatem 2024 traktujemy jako rok jubileuszowy!

Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni, że od tylu już lat współpracujemy z firmą d&b audiotechnik, która od początku i nieprzerwanie jest w rękach jednego dystrybutora –  w naszych rękach – Konsbud Audio.

Jesteśmy zachwyceni, że użytkownikom w Polsce możemy oferować jedną z najlepszych technologii na świecie oraz wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Zamierzamy uczcić tę okrągłą rocznicę – z d&b audiotechnik, z Wami i w naszym zespole Konsbud Audio.

W ciągu tych 20 lat byliśmy świadkami historii i ogromnego rozwoju technologii i produktów d&b. Nasza współpraca przebiega wielotorowo. Dostarczamy urządzenia , które trafiają do znakomitych instytucji kultury – filharmonii, teatrów, dużych i mniejszych sal koncertowych, klubów i centrów kultury, małych ośrodków oraz do firm nagłośnieniowych, na festiwale i koncerty. d&b audiotechnik widać i słychać w wielu miejscach w Polsce, na wielkich scenach, w dużych miastach, ale też w małych miejscowościach.

Wspólnie z przedstawicielami niemieckiego producenta prowadzimy cykl szkoleń –  seminariów i warsztatów, organizujemy prezentacje i odsłuchy systemów, w tym systemu dźwięku immersyjnego Soundscape.

Przez cały rok będziemy odsłaniać przed Wami kulisy tej współpracy, publikować wywiady z użytkownikami, pokazywać instalacje, opisywać historię naszego współdziałania i rozwój samego d&b audiotechnik.

Bądźcie z nami!

Podziel się!