15% rabatu na kable HDMI marki Cordial!

15% rabatu na kable HDMI marki Cordial!

Oferta obowiązuje do 31 maja!

Cordial to niemiecka marka, która jest rozpoznawalna na całym świecie, zarówno w branży gitarowej jak i realizatorskiej.

Przez lata obecności na rynku kable Cordial zdążyły sprawdzić się w najtrudniejszych warunkach scenicznych i ze względu na cechy budowy i wykonanie zyskały opinię niezawodnych. Charakteryzują się też bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, stąd ich duża popularność.

Cordial to nie tylko oferta skierowana dla muzyków i realizatorów, firma ma w ofercie modele przeznaczone na rynek konsumencki i produkcyjny, w tym kable HDMI – teraz 15% taniej!

Kabel ethernetowy CHDMI HDMI™jest przeznaczony do transmisji sygnałów wideo, audio i multimedialnych. Powleczone złotem złącza typu A są mało podatne na korozję/utlenianie, a 2 tulejki ochronne skutecznie chronią końcówki złączy przed zabrudzeniem. Maksymalna szybkość transmisji danych wynosi 10,2 Gbit/s (HDMI 1.4). CHDMI obsługuje wszystkie formaty 3D i jest zgodne ze standardem HDCP 2.2.

W promocji dostępne są również kable CHDMI 2PLUS (standard HDMI 2.0) z maksymalną szybkością transmisji danych 18 Gbit/s. Wysokiej jakości kabel Ethernetowy Ultra High Speed HDMI™ z serii CHDMI 2PLUS jest przeznaczony do szybkiej transmisji cyfrowych sygnałów multimedialnych, audio i wideo. Oba złącza typu A zastosowane w kablu CHDMI 2PLUS są pozłacane i posiadają osłonę chroniącą przed zabrudzeniem. Maksymalna szybkość transmisji danych wynosi 18 Gbit/s. CHDMI 2PLUS oferuje rozdzielczość Ultra HD 4K@50/60Hz i jest  odpowiedni do transmisji 4k. Optymalny wybór w przypadku formatu obrazu to 21:9.

Technologia kablowa Cordial  obsługuje wszystkie formaty kolorów 3D (4K 3D) oraz transmisję obrazów o wysokiej dynamice (High Dynamic Range Image HDR). CHDMI 2PLUS jest zgodny ze standardem HDCP 2.2 i obsługuje zwrotny kanał audio (ARC) oraz kanał ethernetowy HDMI™ (HEC).

O szczegóły pytaj:

Tomasz Ołtuch

tel kom: 607 856 914 mail: t.oltuch@konsbud-audio.com.pl

Oferta obowiązuje do 31 maja!

Podziel się!