Praca

Praca

Praca

Jesteśmy znaną i cenioną firmą w branży pro audio i AV z 35-letnią historią. W naszym zespole, który liczy już prawie 70 osób pracują specjaliści z różnych dziedzin: doradcy techniczni, specjaliści ds. produktu, realizatorzy dźwięku, akustycy, elektronicy, serwisanci, ale także osoby z dźwiękiem niezwiązane: logistycy, marketingowcy, osoby zajmujące się administracją. Prawie połowa osób z naszego zespołu pracuje tutaj siedem lat lub więcej. Być może szukamy właśnie Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy poniżej.

ochrona danych osobowych

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Solidna marka. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu, projektowaniem i integracją systemów, a w swoim dorobku mamy setki wykonanych realizacji. Wprowadziliśmy na rynek dziesiątki marek, a dziś jesteśmy wiodącym dystrybutorem renomowanych światowych producentów.
  • Zgrany zespół. Dźwięk to nie tylko nasza praca, ale i pasja, którą możemy w pełni realizować zawodowo. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i ciekawych ludzi, którzy inspirują nas do działania.
  • Różnorodność. Szerokie spektrum działalności z pewnością pozwoli Ci odnaleźć w naszej organizacji to, co interesuje Cię najbardziej. Udział w projektowaniu i wykonaniu instalacji dźwiękowych, obsługa wysokiej klasy sprzętu audio, uczestnictwo w realizacji  dużych imprez – tego możesz być pewien.
  • Wartościowe doświadczenie. Oferujemy ambitną i ciekawą pracę, która umożliwi Twój rozwój w branży pro audio i AV.